Megoldott

Kátyú

Tisztelt Illetékes!
A Koronaőr közben található 2 kátyú. Illetve kissé hullámos is az út.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt. 39b

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes. Bár csak foltozva lett, de legalább a mélyebb kátyúk javítva lettek.
  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az úthibát vállalkozónk kijavította.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési- és Beruházási Iroda
    1014 Budapest, Kapisztrán tér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztinaváros (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz minőségű út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére