Megoldott

Gazdátlan, útban lévő terasz

Anonim Járókelő

Áll egy évek óta használatlan dobogó a Pozsonyi út 2-4. előtti járdán. Télen-nyáron kint van, noha azt nem veszi igénybe egyik érintett vendéglátóhely sem. A Budai Nagy Antal utcai trolivégállomás felől érkező (oda igyekvő) gyalogosokat ugyanakkor nagyban zavarja a racionális járdahasználatban.
Kérem végleges elbontásáról intezkedni szíveskedjenek!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pozsonyi út 4b

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom melyik univerzumban is élünk, de a dobogó eltünt.
    Csak akkor miert beszélt mást az önkori?
  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    "a vendéglátó egység érvényes közterület használati engedéllyel rendelkezik"
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a vendéglátó egység érvényes közterület használati engedéllyel rendelkezik.
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csúszós, havas, jeges járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Pollerek áthelyezése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Széles Ildi
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    esőben megközelíthetetlen járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére