Megoldatlan

Láthatatlan forgalmi jelzőtábla

FRISSÍTÉS: 2024.07.14.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:
„Tisztelt Bejelentő!

A koncentrált rakodóterület kijelöléséért felelős kollégák tájékoztatása szerint nem indokolt a jelzőtábla áthelyezése, mivel azzal jelentősen megváltozna a rakodóterület hossza. Ahogy a mellékelt fotó is mutatja, a jelzőtábla bár takarásban van, de észlelhető a parkolni készülő gépjármű számára. A sárga szegélyfelfestés is új, jól látható.

Üdvözlettel:

BUDAPEST KÖZÚT Zrt.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 06.

XIII. kerület Önkormányzata hozzászólása:
"A fát sajnos nem tudják úgy megmetszeni, hogy látszon a tábla, mert a törzse takarja ki azt. Jelezték a Budapest Közútnak a kérést, hogy vizsgálják meg a tábla áthelyezésének lehetőségét."

--------------

FRISSÍTÉS 2024.04.02

Budapest Közút válasza:
"Észrevétele alapján a helyszínt megvizsgáltuk. Valóban van olyan pozíció, amelyben a tábla nem észlelhető, azonban azt ezt kiegészítő útburkolati jel egyértelműen jelzi a tilalom elejét és végét. A rakodóhely pozíciója rögzített, a jogosult üzlet homlokzata azt meghatározza. Megjegyezzük, hogy a parkoló manőverezés pozíciójából már jól látható a tábla is.
A távolabbról való észlelhetőség javítása érdekében a fa lombozatának gallyazására felkérjük a kerületi önkormányzatot."

------------

FRISSÍTÉS 2024.01.14.
A bejelentőnktől az alábbi plusz információk és fotók érkeztek az üggyel kapcsolatban:

"Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
Forgalomtechnikai Igazgatóság!

Amint a mellékelt képeken látható a gallyazás hónapokkal ezelőtt megtörtént. Azt is jól látni, hogy a fa törzse takarja a jelzőtáblát. Emiatt naponta többen nem észlelik a rakodó helyet. A gépjátművek vezetőjét rendre megbírságolják a hatóságok munkatársai!
Javaslom, hogy vizsgálják felül a szabályzást és helyezzék át a táblát a fa elé! "

-----

Frissen telepített rakodási területet jelző tábla a fa takarásába lett elhelyezve!? Senki számára nem látható!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bulcsú u. 23/A

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Yakṣa Rūpa Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a válaszát.
    Majd az elégedetlen ügyfeleket tájékoztatom a közútkezelő álláspontjáról!
  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 06. XIII. kerület Önkormányzata hozzászólása: "A fát sajnos nem tudják úgy megmetszeni, hogy látszon a tábla, mert a törzse takarja ki azt. Jelezték a Budapest Közútnak a kérést, hogy vizsgálják meg a tábla áthelyezésének lehetőségét." -------------- FRISSÍTÉS 2024.04.02 Budapest Köz...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A koncentrált rakodóterület kijelöléséért felelős kollégák tájékoztatása szerint nem indokolt a jelzőtábla áthelyezése, mivel azzal jelentősen megváltozna a rakodóterület hossza.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.04.02 Budapest Közút válasza: "Észrevétele alapján a helyszínt megvizsgáltuk. Valóban van olyan pozíció, amelyben a tábla nem észlelhető, azonban azt ezt kiegészítő útburkolati jel egyértelműen jelzi a tilalom elejét és végét. A rakodóhely pozíciója rögzített, a jogosult üzlet homlokzata azt m...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a fát sajnos nem tudják úgy megmetszeni, hogy látszon a tábla, mert a törzse t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.01.14. A bejelentőnktől az alábbi plusz információk és fotók érkeztek az üggyel kapcsolatban: "Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság! Amint a mellékelt képeken látható a gallyazás hónapokkal ezelőtt megtörtént. Azt is jól látni, hogy a fa törzse takarja a jelzőtáblát. Emiatt nap...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevétele alapján a helyszínt megvizsgáltuk. Valóban van olyan pozíció, amelyben a tábla nem észlelhető, azonban azt ezt kiegészítő útburkolati jel egyértelműen jelzi a tilalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissen telepített rakodási területet jelző tábla a fa takarásába lett elhelyezve!? Senki számára nem látható!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.14. A bejelentőnktől az alábbi plusz információk és fotók érkeztek az üggyel kapcsolatban: "Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság! Amint a mellékelt képe...

  • Yakṣa Rūpa Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság!

    Amint a mellékelt képeken látható a gallyazás hónapokkal ezelőtt megtörtént. Azt is jól látni, hogy a fa törzse takarja a jelzőtáblát. Emia...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Bulcsú utca 23/A számnál található jelzőtábla láthatóságának javítása érdekében felkértük a XIII. kerületi Önkormányzat munkatársait, hogy a tavaszi és nyári időszako
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Yakṣa Rūpa Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Legallyazták a fát, a tábla fátol alig észlelhető! Javasolt a táblát a fa elé áthelyezni!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Yakṣa Rūpa Prabho bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt hagyott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére