Megoldott

Graffitis kijárat

Legyenek szívesek letakarítani a Keleti pu. D kijáratának falait.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.

    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére