Megerősítésre vár

Rozsdásodó szőnyegporoló

Kérem, legyenek szívesek eltávolítani a fotón látható, évtizedek óta kihasználatlan szőnyegporolót.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hófehérke u. 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a megoldásra vár státusz helytállóbb lenne szerintem, mert intézkedést ígértek.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lukács Máté !

    Bejelentését továbbítottam a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Újra gondozatlan sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Farkasfog utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére