Megoldott

Feldúltság

A címen megjelölt gazdátlan és beépítetlen ingatlan előtti terület és maga az ingatlan hetek óta feldúlva csúfítja a környéket. Beszakították a kerítést, felborították a szemetest és a magasra hagyott fűben is szétszórtak tárgyakat.
Kérem, legyenek szívesek intézkedni a rend helyreállítása érdekében!
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pósa Lajos u. 19

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    nagyjából rendbe hozták. mehet a megoldottak közé.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bejelentését ellenőrizzük, a feljelentést megtesszük!

    Tisztelettel, Bp XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Újra gondozatlan sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Farkasfog utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére