Megoldott

Gazos terület

A XI. kerületben a Grosics Àltalános Iskola mögötti zöld
terület az Albert u. 3-5. címen hónapok óta nagyon gondozatlan, a gaz már derékig ér mindenhol.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható
  • Winkler-Varga Leila hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület továbbra is gazos, nem történt változás a bejelentés óta.
  • Winkler-Varga Leila visszajelzésére vár.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    bejelentés száma: 00130653.
    budapest@jarokelo.hu
    Tárgy: Albert u 3170/19 hrsz gazos terület
    Tisztelt Járókelő!
    Hivatkozva a 00130653. sz. megkeresésre, melyben a bejelentő a Budapest XI. kerület,
    Albe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Winkler-Varga Leila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére