Megoldatlan

illegális hulladéklerakó veszélyes hulladékkal

Az Árasztó út déli végén a Duna parton rendszeresen helyeznek el hulladékot ezen helyen. A hulladék közt megtalálható veszélyes elektronikai hulladék illetve vegyszer, festék maradékok is, melyek gyorsan a Dunába kerülhetnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Elmondom a megoldást: 1) a jelenleg ott lévő szemét elszállítása,2) egy, a rendőrségre bekötött kamera felszerelése 3) A felvételek alapján az illegális hulladékelhelyezők megbírságolása 4) Ebből az ö...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentés témájából és az eltet idő tekintetében megoldatlanra állítom
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére