Megoldatlan

Szabálytalan és balesetveszélyes tolatásra kényszerítenek

Ha megtelik az őrmezői P+R parkoló, akkor az automata kiírja, hogy megtelt, és nem emeli fel a sorompót. Ez egy egyirányú behajtó, ami főútról nyílik, vagyis ha itt vissza kell tolatni, az szabálytalan és balesetveszélyes.
A segélyhívó túloldalán semmilyen segítségre nem lehet számítani, helyette kioktató, lekezelő, nemtörődöm a kezelő, ahelyett, hogy átengedne, hogy szabályosan ki lehessen hajtani.
Ez eddig csak nekem okozott problémát? Biztos naponta több autós kényszerítenek ilyen szabálytalanságra.

Probléma helyszíne
F279+2M Budapest Hungary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Szabálytalan és balesetveszélyes tolatásra kényszerítenek az őrmezői P+R parkolóban"-ról "Szabálytalan és balesetveszélyes tolatásra kényszerítenek"-ra.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba,

    Tájékoztatjuk Önt, hogy a kelenföldi P+R parkolók parkolás technikai rendszerei a maximális férőhelyszámnál több gépjárművet nem tudnak a parkoló területére beengedni.

    Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Róka Koma bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult/eldőlő táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére