Megoldott

elszáradt faágak

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.10.26
Bejelentő hozzászólása:

"A 3. képen lévő fát kivágták, pedig még élt, a 4. képen lévő fát nem vágták ki, pedig szinte teljesen ki van száradva.
Kérjük pótolni a kivágott fát."

---------

Elszáradt faágak vannak több fán az Óceánárok utcában. 1-2 fa félig kiszáradt.
A fák fajtája a nagy levelű szivarfa. Kérjük az elszáradt faágak eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    levágták az elszáradt faágakat
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00130536” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    Városgondnokságunk munkatársai folyamatosan tárják fel és távolítják el az életképtelen növény
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Elszáradt faágak vannak több fán az Óceánárok utcában. 1-2 fa félig kiszáradt. A fák fajtája a nagy levelű szivarfa. Kérjük az elszáradt faágak eltávolítását."-ról "FRISSÍTÉS 2023.10.26 Bejelentő hozzászólása: "A 3. képen lévő fát kivágták, pedig még élt, a 4. képen lévő fát nem vágták ki, ped...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük pótolni a kivágott fát.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A 3. képen lévő fát kivágták, pedig még élt, a 4. képen lévő fát nem vágták ki, pedig szinte teljesen ki van száradva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00130536” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A bejelentést megküldtem közszolgáltatónk, az Újpesti Városgondnokság Szolgáltató Kft. részér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Clark Ádám tér, 1013 Magyarország (47.49815774, 19.04037320, 16)"-ról "Budapest, Óceánárok u. 15, 1048 Magyarország (47.57920189, 19.11207118, 15)"-ra.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a probléma pontos címe: Budapest, 4. kerület Óceánárok utca 13-15.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest, 4. kerület Óceánárok utca 13-15
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Ha 30 napon b...
  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére