Megoldatlan

Üres fahely

Anonim Járókelő

Üres fahely található az ALDI áruház előtt. Jó lenne teljesen befüvesítve látni esetleg egy fát is lehetne ültetni. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 3

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00130534” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A jelzett felület, sajnos, közművekkel sűrűn átszőtt. A csatolt fotón is jól látható a közüzem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhanyagolt terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca (Óvoda) (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére