Megoldatlan

Kukák a járdán hagyva

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.09.22.

Bejelentő hozzászólása:
"Tisztelt válaszadó illetékes!
A problémát és felelősséget nem vissza kellene hárítani a lakosságra (akik nem mellesleg fizetnek az önök szolgáltatásáért - ergo önök nem kegyet gyakorolnak vagy szívességet tesznek!!!!!!), hanem a munkát végző kollégáikkal beszélni érről…
Kérem, hogy vegye a fáradságot és jöjjön el a Kapy útra valamelyik hétfő, kedd vagy csütörtök hajnalban és nézze meg a lakosság hová teszi a kukákat… Elmondom: nem a járda közepébe húzzák be és nem a kapukba, hogy akadályozzák a saját ki-be járásukat…

Ön azt állítja, hogy a kollégái csak oda húzhatják a kukákat vissza ahol voltak… Akkor ha festéssel vagy egyéb módon kijelöljük a kukák helyét és mi oda is húzzuk, akkor önök oda teszik majd vissza?! Ez lehet egy megoldása a problémának?!"

---

A Kapy úton minden kuka ürítés után a kukák a járdán vannak hagyva - pedig lenne hely arrébb tenni.
Ez nagyon megnehezíti a közlekedést a járdán, babakocsival még inkább.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapy u. 13

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kapy úton minden kuka ürítés után a kukák a járdán vannak hagyva - pedig lenne hely arrébb tenni. Ez nagyon megnehezíti a közlekedést a járdán, babakocsival még inkább."-ról "FRISSÍTÉS 2023.09.22. Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt válaszadó illetékes! A problémát és felelősséget nem vissza kellene hárítani a lakoss...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt válaszadó illetékes!
    A problémát és felelősséget nem vissza kellene hárítani a lakosságra (akik nem mellesleg fizetnek az önök szolgáltatásáért - ergo önök nem kegyet gyakorolnak vagy szívess
    ...
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a tartályokat a lakók készítik ki az ürítéshez, munkatársaink pedig csak ugyanoda helyezhetik vissza őket. A lakóknak kell ebben a kérdé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Utca probléma!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére