Megoldatlan

Össze-vissza gyalogos lámpák

Tisztelt Illetékes!

A jelzett helyen (Etele Pláza főbejárat) értelmetlenül és egymástól független jeleznek a gyalogos jelzőlámpák, pl. villamos mozgás nincs, mégis egy-két vagy mindkét szakaszt tilosra tesz. Az autóforgalom elenyésző vagy nincs, mégis tömegek kényszerülnek a zebra széleinél ácsorogni. Nagyon nagy itt a gyalogos forgalom, ezért kérem, legalább hétvégén részesítsék előnyben őket! Természetesen nem a villamos kárára, de ha nem érkezik szerelvény, akkor jelenleg megkapja pirosát a gyalogos.

Ez így nem jó.

Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Etele út – Etele tér kereszteződésében a gyalogosforgalomra tekintettel egy olyan program működik, ami egy perióduson belül kétszer ad szabadjelzést a gyalogosoknak. Ez a két g
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett piros

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kondorosi út elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére