Megoldott

Tájék utcai állapotok - újra

Anonim Járókelő

Az itt megtett bejelentésem süket fülekre talált, ugyanis a Tájék utca még mindig ugyanolyan lehangoló képet mutat, mint májusban. Konkrétan ugyanazokat a kátyúkat fotóztam le minap, mint májusban, ugyanúgy nincs kinn zsákutca-tábla, a törmelék viszont több lett, ehhez társulnak a már lehullott falvelek.

Az ügy előzménye: http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/634/tajek-utcai-allapotok

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tájék u. 18

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Kátyú"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 1304.
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva az 1304. számú bejelentésre, melyben a bejelentő a XI. kerületben, a Tájék utca úthibáinak javítását és „Zsákutca” közle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerítés széléről az úttest széléig, az ott lakók kötelessége a járdát - ha van árok - rendbe tartani, falevelet összeszedni!!!!
    Ez alól akkor "mentesülnek", ha az adott úton bkv közlekedés van, mer...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett követet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Olajfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére