Megoldásra vár

Telekom telefonfülke

Budapesten található telefonfülkék elavultak és koszosak.
Ma már egy-egy hajléktalannak is van mobilja pl powerbankkal.
Kérem szépen eltávolítani a telefonfülkéket.
NMHH rendelet nem tiltja, csak hozzáállás kérdése. Kérem szépen kezdjék a körúti telefonfülkékkel.
Köszönettel, László Éva

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 41

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közmű fedél billeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Tamás
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétporladt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére