Megoldott

Koszos, mocskos szemetes buszmegálló

Anonim Járókelő

Elegem van,hogy a Keleti pályaudvar és környékét lassan beborítja a szemét,cigarettacsikkek, emberi végtermékek.
Kérem az ebben illetékeseket minnél hamarabb cselekedjenek mert jogunk van a tiszta és élhetőbb városhoz.
Rendszeres tisztítás karbantartás és elleneőrzése a környéknek,aki szemetel például. Miért olyan nehéz ezt megszervezni????

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 16

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását munkatársaink elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetekuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes köz wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca / Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Undort keltő, bűzlő mocsok a Keletinél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére