Megoldott

Ennek annyi

Kidőlt szemetes a Könyves Kálmán körút - Albert Flórián út sarkánál levő zöld területen.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Attila és Kata! :)))
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a szemetest már eltávolították a helyszínről, egy másik bejelentésben már megoldottra van állítva.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Volt ott más bejelentenivaló is a környéken, ha már fényképeztem arrafelé, belefért már ez is. :)
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a "helyzetjelentést". Èn is egyetértek az újraküldéssel. Igaz, az én feladatom lett volna odafigyelni.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Adminok! Esetleg egy újrabejelentés?
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem fejlemény, csak helyzetjelentés. Továbbra is fekszik a fűben.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor először megláttam, nekem is a tapossa laposra jutott eszembe. Valaki nagyon dühös lehetett, hogy ezt tette szegénnyel. Azért kíváncsi vagyok, meddig lesz ott.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem úgy tűnik, hogy ezt a kosarat valaki megtaposta, mert nagyon laposnak látszik. :-D
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Emelkedett a színvonal. Gondolom, fűnyíráskor útban volt. Így legalább az illetékesek is jobban észrevehetik.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem, rosszul szerepel a térképen, ez Ferencváros lesz, akkor kérhetném, hogy a IX. kerületi önkormányzatnak továbbítsák? Köszönöm.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk hogy Budapesten nem csak Társaságunk, hanem a kerületi önkormányzatok és a Főkert Zrt. is helyez ki hulladékgyűjtőket.
    A bejelentésben megjel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sok szemét szétszórva a Fék utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Több zsák szemét a közterületre dobva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére