Megoldott

Ottmaradt korlátok

Anonim Járókelő

II. kerület Völgy utcának a Vadaskerti u. - Nyéki út közötti szakaszán a járda foltozáshoz kitett korlátokat ott maradtak.

Ezek a munkák a villamoshoz kapcsolódó villanyoszlop áthelyezéshez kapcsolódtak. Láthatólag már hetek óta nem folyik ott munka, a korlátokat el kéne szállítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Völgy u. 10

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az korlátokat azóta valóban elszállították, az ügy megoldódott. Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0042846/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00130225

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére