Megerősítésre vár

Hiányzó korlát vagy egyéb akadály

A jelzett járdán gyakran parkolnak képeken látható módon, nem hagyva helyet a gyalogosoknak. Legalább egy korlát láthatóan hiányzik évek óta, ami megakadályozná ezt. Lehet egy új is kellene, vagy egy pótlás, ezt sajnos nem láttam a parkoló autótól.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja / Czobor utca

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Dávid
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • H David visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H David hozzászólt a bejelentéshez.

    És a kocsik mögé hogyan jutsz el, ha a zebrán átjössz? A kocsik között? Elég életszerűtlen!
  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Van hely a kocsik mögött.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére