Megerősítésre vár

Menetes talpszúrók megszüntetése

Kérem a padlóból kiálló menetes fém taplszúrók (kerékpárgumikiszúrók?) szíves visszametszését.
Helyszín: Rozsnyai utca és Hajdú utca sarka
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Rozsnyay utca 20

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a javítást november 6-ig elvégzik.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Fáy utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére