Megoldatlan

Soha nem áll itt egy busz sem

Anonim Járókelő

Elbontható, felesleges parkoló. Nettó lehúzás csak ez a buszparkoló és remek bevételi forrás a kerületnek. A járda visszaható is lenne a gylaogosoknak és ez a parkoló amúgy is teljesen feleslges. Vagy helyezzék át a déli oldalánál lévő parkolóból a buszokat ide és akkor itt parkolhatnak nyugodtan. Már cikk is íródott a dologról. Értelmetlen pénzbeszedések mennek csak az I. Kerületben.
https://alapjarat.hu/cikk/hasznos-infok/parkolasi-birsagot-kaptam-de-alattomos-volt-tablakombinacio-nincs-ennel-egyertelmubb/31965

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 34

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Mészáros utcai autóbusz parkoló kijelölése az I. kerületi Önkormányzat kérése volt, ugyanis az Önkormányzat a korábbinál szigorúbb szabályozást vezetett be a Budai Várba történő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Kosciuszkó Tádé utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Behajtani tilos zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Feszty Árpád utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére