Megoldott

Gyalogos átkelő lámpaprobléma

Vmi el hajlított a és működésképtelenné tette a gyalogosátkelő lámpáját

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 23

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő visszajelzése alapján.
  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    megjavították.
    Köszönöm!
  • Novotny T visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Árpád út - Temesvári utca csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöld jelzés nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közlekedési jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére