Megoldott

Üzemképtelen, elhagyott autó

A Budapest, XXII. kerület Aranyhegyi út 35-el szembeni utcában egy üzemképtelen, elhagyott autó található. Az utcából nyíló kertek tulajdonosai nem tudnak a saját telkükhöz behajtani. Az autó nem a képen mögötte látható telekkapu tulajdonosához tartozik és már hosszú ideje áll az utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Aranyhegyi u. 35

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A bejelentésében szereplő Aranyhegyi utca 35 szám előtti közterületen a járművet megtalálták a Közterület-felügyeleti Csoport munkatársai. Az intézkedés sor...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszakis roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Játék utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    3 roncsautó parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Jókai Mór utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vitorláshajó közúti tárolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Dézsmaház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére