Megoldott

Elhagyott jármű

Anonim Járókelő

Elhagyott jármű a Jászóvár utcában a Kászony utcánál. Hónapok óta parkol a parkolásra kijelölt határon kívül.
https://www.google.com/maps/@47.4758625,19.0252003,3a,90y,308.32h,55.99t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssp2cnOecdA7RaPlHoxC0Kg!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Jászóvár u. 6

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a tábla előtti részen áll
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Állandóan a kijelölt helyen kívül parkol
  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamit akkor megneszeltek
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A válasz azért érdekes mert semmi nem változott.
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 2023. szeptember 12. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított megkeresésével kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevelet.

    [cid:6b07...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem Önkormányzati illetékesség, hanem Újbuda Közterület-felügyelet.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott piros Toyota Yaris

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Csetneki utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére