Megoldatlan

Összegányolt kapcsolószekrények és ütköző

Anonim Járókelő

A Jászai Mari téren a bkv villamos kapcsolószekrényei és az ütközővas nagyon elhanyagolt. Furcsállom, hogy a szekrényekre kötött reklámszerződés a tisztítást nem tartalmazza. Pedig mindegyiken ott a reklám. Ez a ronda firkált, lepusztult állapot nem illik a Parlament szomszédságába. (Se.)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 3

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor mindegyikre rá kell valami obszcént/politikait festeni, mert ezek szerint van rá keret, csak az akarat hiányzik.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0041799/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00129853

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dózsa György út graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére