Megoldott

Nagy kátyú a járdán

Anonim Járókelő

Szemészeti klinika elött a járdán jó nagy kátyú,lyuk .
Végig a klinikát megközelítve sérűlt a járda. A sárga felfestés lehet hogy azért van? hogy azt,csak azon kövessék a klinika megközelítését a csökkent látók,hogy ne lépjenek a hézagba? És a járdán parkoló autók jól betartják a parkolást a járdán!!?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Mária u. 39

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legye...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm
    Megjavították!!
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört poller csonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horánszky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó vagy görbe poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Már 4 éve használják a járdát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére