Megerősítésre vár

Autóroncs

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023. október 20.
XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikáció válasza:
"A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 3. §-a alapján a felügyelő feladatait - törvény vagy kormányrendelet eltérő rendelkezése hiányában - az önkormányzat illetékességi területén lévő közterületen, az önkormányzat intézményeinek, gazdasági szervezeteinek területén, valamint az önkormányzat tömegközlekedési feladatának ellátása során üzemeltetett tömegközlekedési eszköz szerződésszerű használatának ellenőrzése során látja el.

Tekintettel arra, hogy szóban forgó terület magánterület, így a fenti jogszabály értelmében Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete jogszerűen nem intézkedhet."

-----

Hónapok óta a penny parkolójában áll ez az Opel roncs. Katalizátor tolvajok már kezelésbe is vették.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jàrmű egy màsik Suzuki típusù jàrművel mèg mindig ugyan ott àll. Semmi nem történik velük.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését korábban továbbítottuk illetékes munkatársaink részére, további intézkedés c
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Penny Market"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Hónapok óta a penny parkolójában áll ez az Opel roncs. Katalizátor tolvajok már kezelésbe is vették."-ról "FRISSÍTÉS: 2023. október 20. XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikáció válasza: "A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 3. §-a alapján a felügyelő feladatait - törvény vagy ko...

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 3. §-a alapján a felügyelő feladatait - törvény vagy kormányrendelet eltérő rendelkezése hiányában - az önkormányzat ille
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncsauto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Szabad május tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Fűzkút utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére