Megoldott

Eltakart közlekedési tábla

Az I. kerület Szabó Ilonka utca és Fiáth János utca sarkán egy közlekedési táblát teljesen eltakar egy fa lombja. A ma készült fotóhoz mellékelem a Google Maps 2022 áprilisi fotóját, amelyen látszik, hogy ez egy "Behajtani tilos" tábla. Kérem, a fa ágait vágják vissza.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fiáth János u. 4

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Varga Tamás visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentést továbbítottuk a zöldfelület-kezelőnk felé.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Vár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Saly Noémi
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Máté
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl alacsony fa ágok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére