Megoldott

Kidobott hűtőszekrény

Pesterzsébeten, a Zodony utca 4-hez közel, a vasút felé eső zöldterületen egy kidobott hűtőszekrény pihen.
Kérném a Pesterzsébeti Önkormányzat értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 63

Hozzászólások

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Bardócz Csaba!*

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Helsinki út 63. szám elé kihelyezett illegális
    hulladék elszállítása megtörtént.

    *Üdvözlettel: *
    *Adorján Csilla *
    intézményvezető
    nevében eljá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szent Imre herceg utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Utcara hajitott szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Emília utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lomis tábla fán

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére