Megoldott

Lerúgott szemetes az Urániánál

A kép magáért beszél.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a hulladékgyűjtőt munkatársaink visszahelyezték.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    FKF N...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A buszról láttam, h vissza lett akasztva.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Le Marietta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tűzhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fürdőkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a Dembinszkyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére