Megoldott

Indokolatlan járdafelbontás és a helyreállítás elmulasztása

FRISSÍTÉS: 2023.09.15.

Bejelentő visszajelzése:
"Utólag vettük észre a helyreállítás hibáját: törött és eltérő színű térkövek lettek berakva. Jelen helyzetben úgy vélem az eredeti állapot változatlan helyreállítása, ami minimum elvárás."
---------------------------
Helyszín: Márton utca 37.
Július végén/augusztus elején gázcső javítás miatt felbontották az utat, illetve a házunk előtti járdaszakaszt. Utóbbit feleslegesen, mert a ház már gázbekötés nélkül épült. A munkálatok befejeztével az utat újraaszfaltozták, a házunk járdája viszont 1 hónapja változatlan állapotban áll. Időközben a térköveket is elkezdték széthordani, leborogatni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Márton u. 41

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    BUDAPEST 129685
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/129685/indokolatlan-jardafelbontas-es-a-he
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Helyszín: Márton utca 37. Július végén/augusztus elején gázcső javítás miatt felbontották az utat, illetve a házunk előtti járdaszakaszt. Utóbbit feleslegesen, mert a ház már gázbekötés nélkül épült. A munkálatok befejeztével az utat újraaszfaltozták, a házunk járdája viszont 1 hónapja változatlan állapotban ...

  • Keserű Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Utólag vettük észre a helyreállítás hibáját: törött és eltérő színű térkövek lettek berakva. Jelen helyzetben úgy vélem az eredeti állapot változatlan helyreállítása, ami minimum elvárás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    BUDAPEST 129685
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/129685/indokolatlan-jardafelbontas-es-a-he
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Keserű Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdát ma reggel helyreállították. Köszönjük a közbenjárást!
  • Keserű Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    A közösképviselőnk szerintem nem is tudott arról, hogy ígyhagyták (a fepbontásról ciszont elvileg igen),
    Nem lakik itt, csak azzal foglalkozik, amit jeleznek neki.
    Utólag szólok majd róla neki, mert e...
  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egyébként felháborító. A közös képviselő mit mond az ügyben? Egyértelműen tudnia kellene valamit tenni. Ha te kiraksz szemetet a járdára a házad elé, a házat büntetik meg, ha más rak szemetet a te...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Keserű Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gázszekrény alól elfogyó beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Kosciuszkó Tádé utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére