Megerősítésre vár

Kátyúk a buszmegálló körül

Kérem, tömjék be a képen látható kátyúkat (a 33-as busz melletti sávban van, illetve a megálló mögött)!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Galvani utca

Hozzászólások

  • Sweidan Omar visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedlap és burkolathiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére