Megoldott

Illegális zöldhulladék, egyéb hulladék

Közterületre kihelyezett illegális hulladék, gallyak, gyomok stb.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 216

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Mátyás Király hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt jarokelo.hu! A probléma megoldódott, a szemét elszállításra került.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Mátyás Király bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Három zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bánya utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bánya utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére