Megerősítésre vár

Hulladék és gaz

FRISSÍTÉS: 2023. 09. 18

Önkormányzat visszajelzése: "Önkormányzatunk a bejelentésben nem illetékes, kérjük szíveskedjen a Fővárosi Önkormányzathoz fordulni!"

------

Hulladék, gaz, utcára kihelyezett hulladékgyűjtők, lakókocsi

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 54

Hozzászólások

  • Kovacs Bence visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentése óta már több alkalommal szállítottunk el a területről illegálisan kihelyezett hulladékot. A bevásárlókocsikat jeleztük az ér
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Hulladék, gaz, utcára kihelyezett hulladékgyűjtők, lakókocsi"-ról "FRISSÍTÉS: 2023. 09. 18 Önkormányzat visszajelzése: "Önkormányzatunk a bejelentésben nem illetékes, kérjük szíveskedjen a Fővárosi Önkormányzathoz fordulni!" ------ Hulladék, gaz, utcára kihelyezett hulladékgyűjtők, lakókocsi"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00129431 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk a bejelentésben nem illetékes, kérjük szíveskedjen a Fővárosi Önkormányzathoz fordulni!

    Üdvözlettel:
    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Kovacs Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomtalantás utáni kosz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mályva utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldobált csikkek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lehasadt faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére