Megoldott

Darázsfészek

Anonim Járókelő

Budapest III. kerületben a Pünkösdfürdő parkban a wc-k melleti kukában 2 méter távolságra az ivókúttól, nagy darázsfészek van. Nagyon veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, BékásmegyerKossuth-part

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink eltávolították a darázsfészket a hulladékgyűjtőből.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/129416/darazsfeszek
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcsőre rálógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére