Megoldott

Vízelvezető teli szeméttel

Anonim Járókelő

A megjelölt helyen a köz legbelső vízelvezetője teli van szeméttel.
Kérem tisztítsák ki, hogy ne álljon meg a víz a köz végén.
Szabó József köz 1.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 14

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megjelölt
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult összefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldugult csatornarács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    M3 bevezető (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére