Megerősítésre vár

Benőtte a királydinnye a járdát

Anonim Járókelő

XVI. Kerületben az Irha utca és Szlvovák utca sarkánál található járdaszakaszt benőtte a királydinnye.
Szúrós bogyói beleállnak a cipőbe, kerékpár kerékbe és a kisállatok lábába
Előre is köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szlovák út 96

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a királydinnye terjedését csak speciális, célzott kaszálásokkal, illetve gyomirtással lehet megakadályozni. Az eddigiekben nem volt lehe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szlovák út a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában van.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elgazosodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hullott gyümölcs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kardos Imre
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére