Megoldott

Merre az arra?

Nádor utca - Mérleg utca kereszteződésében kinthagyott, rossz felé mutató kresz tábla.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Zrínyi utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom, megoldódott.
  • Városjáró Blog visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A Mérleg utcában a Hild téri felújítás miatt ideiglenes forgalmi rend volt érvényben (zsákutcás kialakítás) a kötelező haladási irány – egyenes és balr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Örök vörös

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti alsó rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére