Válaszra vár

Több, mint 3 éves felújítás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.07.02.

Budapest Közút válasza:
„A közterület foglalás befejezésével kapcsolatban forgalomtechnikai kezelőként nincs információnk, ezzel kapcsolatban a Fővárosi Önkormányzat tud tájékoztatást adni.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 17.

Bejelentő válasza:
"Semmi nem történt, ugyanúgy foglalja a közterületet, és ugyanúgy nem látni munkavégzésnek a jelét. Nem tudom, meddig lehet ezt csinálni. Nem csinálnak semmit. Miért nincs még felszámolva?"

---------

A Döbrentei utcában több, mint 3 éve zajlik egy 'állítólagos' felújítás, ami miatt az útszakaszon terelés van. Látszólag semmi nem történik. Közben a terelés mögött a vendéglátóhely a kerékpár sávra is kirakja az asztalokat. Hogy kaphatott területfoglalási engedélyt? (A tilosban parkolókat talán hagyjuk is.)

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei utca 24

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 17. Bejelentő válasza: "Semmi nem történt, ugyanúgy foglalja a közterületet, és ugyanúgy nem látni munkavégzésnek a jelét. Nem tudom, meddig lehet ezt csinálni. Nem csinálnak semmit. Miért nincs még felszámolva?" --------- A Döbrentei utcában több, mint 3 éve zajlik egy 'állítólagos' felújít...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a munkaterület elkorlátozása és az ideiglenes forgalmi rend részét képező jelzőtáblák a jóváhagyott forgalomkorlátozási tervnek megfelelően vannak kint a helys
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző!

    A Döbrentei utca a Fővárosi Önkormányzat illetékességi területe, így az említett közterület használatához is a Fővárosi Önkormányzat hozzájárulása szükséges.

    Elérhetőségük:
    Főpol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Döbrentei utcában több, mint 3 éve zajlik egy 'állítólagos' felújítás, ami miatt az útszakaszon terelés van. Látszólag semmi nem történik. Közben a terelés mögött a vendéglátóhely a kerékpár sávra is kirakja az asztalokat. Hogy kaphatott területfoglalási engedélyt? (A tilosban parkolókat talán hagyjuk is.)"-...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történt, ugyanúgy foglalja a közterületet, és ugyanúgy nem látni munkavégzésnek a jelét. Nem tudom, meddig lehet ezt csinálni. Nem csinálnak semmit. Miért nincs még felszámolva?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Julcsi
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A forgalomtechnikai kezelői hozzájárulásunk csak a terasz járdán való elhelyezésére vonatkozik, a kerékpársáv elkorlátozására nem. A Döbrentei utca 24. számnál lévő ingatlanberuhá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Főváros illetősége.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési- és Beruházási Iroda
    1014 Budapest, Kapisztrán tér 1.
    [budavari_o
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére