Megerősítésre vár

Hiányzó járdaburkolat

Évek óta hiányzik a járdaburkolat a Klapka utca 5 "udvar" felőli oldalán. A sok bicikliző/rollerező kisgyerek számára balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Klapka u. 5

Hozzászólások

  • Bohnert Ádám visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Hiányzó járdaburkolat - 19. kerület Klapka utca 5"-ról "Hiányzó járdaburkolat"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést ,javítani fogjuk a jelzett problémát.

    Üdvözlettel:
    Balla Edit

    From: Info Közpark >
    Sent: Thursday, August 31, 2023 10:01 PM
    To: Városüzemeltetés Közpar
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Bohnert Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére