Megoldatlan

Elhagyott roncsok - kaotikus parkoló

Anonim Járókelő

Három-négy ilyen állapotú autó is van a parkolóban megrongálva, tele szeméttel.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 71

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: PARK PLAZZA bevásárlóközpont

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A Kerepesi úton található üzemképtelen járművekkel kapcsolatban már több esetben adtunk tájékoztatást. Ezért kérem, hogy a címmel kapcsolatban a múltban megküldött válaszaink alapján tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Két elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Homonna utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére