Válaszra vár

Környezet szennyezés, utca bűzölög

FRISSÍTÉS 2024.04.12.

Bejelentő hozzászólása:
"A mai napig nem történt érdemi változás a takarítás tekintetében. Mocskos, zsíros lé folyik végig az utcán. Csoda ,hohy patkányok nincsenek még magy számban a környéken."

---

Az étterem (pizzéria) a hátsó bejáratnál az utcára mossa a zsíros edényeket, zsiradékot. Moslékos lesz az utca, bűzölög ebben a melegben. Undorító az egész környéke ahogy kinéz. A futárok közlekedéséről, parkolásáról ne is beszéljünk...életveszély amit művelnek.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 77

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Pizza King

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az étterem (pizzéria) a hátsó bejáratnál az utcára mossa a zsíros edényeket, zsiradékot. Moslékos lesz az utca, bűzölög ebben a melegben. Undorító az egész környéke ahogy kinéz. A futárok közlekedéséről, parkolásáról ne is beszéljünk...életveszély amit művelnek."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.12. Bejelentő hozzászólás...

  • K G hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napig nem történt érdemi változás a takarítás tekintetében. Mocskos, zsíros lé folyik végig az utcán. Csoda ,hohy patkányok nincsenek még magy számban a környéken.
  • K G hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás, továbbra is az utcára mossák a mocskot!
  • K G hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt a 30 nap válaszadási határidő és ugyanúgy kosz, mocsok van a pizzéria háta mögött.
    NÉBiH esetleg?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia KG!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem v...
  • K G hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is az utcára mossák a moslékot. Büdös van, undorító az egész járda.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    (Ez egy automatikus rendszerüzenet, kérjük ne válaszoljon rá!)

    Kedves Megrendelő!

    Szíves elnézését kérjük a kellemetlenség miatt!

    Amennyiben bármi probléma adódik a rendelésével, kérjük vegye fel v...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Pizza King

  • K G bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes rámpa alatti rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére