Megoldott

Vas fedlap sérült

FRISSÍTÉS: 2023. 09. 25

E.ON: "A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett alépítmény (aknafedlap) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona."

------

FRISSÍTÉS 2023.08.29.
Nem Magyar Telekom tulajdon.

---
A fedlap a napokban lett ilyen, kérjük a helyreállítást.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 10

Hozzászólások

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Garami Gáborné!
    A kerek fedlapot kérjük, jelentsd be egy külön bejelentésben!
    Köszönjük!
    A Járókelő csapata nevében: Zsófi
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Garami Gáborné!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található kerek
    megsüllyedt fedlap nem a közcsatornához tartozik, ezért annak javítására
    nem váll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FEISSÍTÉS: 2023. 09. 25 E.ON: "A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett alépítmény (aknafedlap) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona." ------ FRISSÍTÉS 2023.08.29. Nem Magyar Telekom tulajdon. --- A fedlap a napokban lett ilyen, kérjük a hel...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Erzsébet krt. 12, 1073 Magyarország (47.49893480, 19.06966320, 16)"-ról "Budapest, Erzsébet krt. 10, 1073 Hungary (47.4987709, 19.069906, 16)"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.08.29. Nem Magyar Telekom tulajdon. --- A fedlap a napokban lett ilyen, kérjük a helyreállítást."-ról "FEISSÍTÉS: 2023. 09. 25 E.ON: "A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett alépítmény (aknafedlap) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságun...

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSOHCSOMU/418706/2023/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100065712139

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A fedlap a napokban lett ilyen, kérjük a helyreállítást."-ról "FRISSÍTÉS 2023.08.29. Nem Magyar Telekom tulajdon. --- A fedlap a napokban lett ilyen, kérjük a helyreállítást."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére