Megoldott

Kijött, sérült fedlap

Tisztelt Illetékes!
Az Albertfalva utcai rendelő mellett a fedlap nincs a helyén és sérült is.
Kérem javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A szemét elszállítása más illetékes feladata. Kérjük, a probléma jelzéséhez és megoldásához írj egy új bejelentést!
    Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Gyuri
  • Halász Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Autogumi kerékköpeny maradt
  • Járó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autóköpenyt is elszállították onnan, vagy abból újabb bejelentés lesz?
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére