Megoldott

Sérült fedlap

Tisztelt Vodafone!
Az Öv utca - Erzsébet Királyné útja sarkán lévő UPC feliratú fedlap töredezett, kopott.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 195. B. 2/7

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Izsó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére