Megoldatlan

Graffitis közműszekrény

FRISSÍTÉS: 2023-09-01

Az E.ON válasza:
,,A bejelentésben szereplő szekrény nem tartozik társaságunk tulajdonába. Kérjük a fogyasztói tulajdonban lévő mérőszekrénnyel kapcsolatban az ingatlan tulajdonosát (a volt szálloda) megkeresni szíveskedjenek."

-----

Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 42

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Buda Bright

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023-09-01 Az E.ON válasza: ,,A bejelentésben szereplő szekrény nem tartozik társaságunk tulajdonába. Kérjük a fogyasztói tulajdonban lévő mérőszekrénnyel kapcsolatban az ingatlan tulajdonosát (a volt szálloda) megkeresni szíveskedjenek." ----- K...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A bejelentésben szereplő szekrény nem tartozik társaságunk tulajdonába. Kérjük a fogyasztói tulajdonban lévő mérőszekrénnyel kapcsolatban az ingatlan tulajdonosát (a volt szálloda) megk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Máló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Obszcén graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Graffiti Kőbánya szívében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére