Megoldott

Beszakadt akna a járdán

Anonim Járókelő

A Wesselényi utcában az Almássy térnél egy (azt hiszem) Matáv feliratos akna fedele, a pékség előtt be van szakadva.

Kérem kerítsék el amíg a fedelet kicserélik.

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Almássy tér 19

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére