Megoldott

Állandó illegális szemétlerakás

Tisztelt Ügyintéző! A Budapest One irodaháznál, a Koszorúslány utcánál található trafó házak mögött valaki állandóan illegálisan leteszi szemetét. Ez lehet az aluljáróban működő egyik bolt, de lehet a buszmegállót takarító cég is. Igazából nem tudom. Csak azt látom hogy egy héten 3-4 darab feket szemeteszsák jelenik meg a trafó ház mögött. A szemeteszsákok kiborulva, bűzölögnek. Tényleg undorító a látvány és a szag is, hiszen sokan odamennek és ráeresztik vizeletüket, ürüléküket, úgy gondolva hogy a szemétben úgyis "elveszik". A probléma állandó, sokszor lett jelentve Újbuda applikációja felületén és itt is. Volt hogy lelkiismeretesen feltakarították, de egy hét múlva már újabb szemeteszsákok jelentek meg kiborítva. A takarítás mellett vissza kéne nézni a térfigyelő kamerák felvételeit, nyomozni hogy kiderüljön ki teszi le állandóan illegálisan a fekete szemeteszsákokat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink legutóbbi ellenőrzésükkor nem találtak illegálisan kihelyezett hulladékot.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hull
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    … és ez már a kezdetek óta így van!
    https://jarokelo.hu/22836
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Állandó illegális szemétlerakás a 11. kerületben"-ról "Állandó illegális szemétlerakás"-ra.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég igénytelen és balkáni megoldás. Állandóan folyik szét a hulladék, a ragacsos üdítők, sörök, egyesek széttúrják remélve hogy kincseket lelnek, mások levizelik, hiszen úgyis "takarásban van" és amú...
  • Járó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A B+N, a BKK alvállalkozójának a depózott hulladéka. Kicsit késve, de elszállítják. A terület a fővárosé.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 162936/2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Rágcsálók a képen látható területen.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Görgey Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetestartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére