Megoldott

Elhagyott jármű és szeméthalom

Rendszám nélküli Suzuki várja sorsa jobbra fordulását, de csak a hulladék gyűlik :(

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 73

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bence!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen sz...
  • Kovacs Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Kovacs Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyzetjelentés
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a 2023. augusztus 24-én kelt, 00128701 sorszámú bejelentésükben (Budapest X. kerület, Kerepesi út 73. szám alatti parkoló) szereplő elhagyott gépjárművekke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Park Plazza

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A Kerepesi útról érkezett lent olvasható bejelentéseikkel kapcsolatban a mellékelt tájékoztatást adom.

    Üdvözlettel,

    [cid:image002.png@01D9E0A5.038761D0]

    From: hivatal@kobanya.hu
    Sen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Kovacs Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére