Válaszra vár

Háborús falfirkák és graffitik

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.21.

Bejelentő visszajelzése
„Újabb háborús graffitik a helyszínen. Kérem szépen az eltávolításukat. ”

-----

FRISSÍTÉS 2024. 03. 25.

Bejelentő visszajelzése:

Megint háborús graffitik a szakaszon. Kérem megtisztítani.
Fényképek kommentben.

-----

A jelzett területen kérem tüntessék el az irományokat és a grafittit.

Kapcsolódó bejegyzés:
https://www.facebook.com/orsigergely2kerulet/posts/738913414902836/?paipv=0&eav=Afb7Gzo_xLFPci9Vtun6l45Y6M7hySW2JeP7t6OSxPfBxMLkTk5SdBlfQl2B-DNixdE&_rdr

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 101

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024. 03. 25. Bejelentő visszajelzése: Megint háborús graffitik a szakaszon. Kérem megtisztítani. Fényképek kommentben. ----- A jelzett területen kérem tüntessék el az irományokat és a grafittit. Kapcsolódó bejegyzés: https://www.facebook.com/orsigergely2kerulet/posts/738913414902836/?paipv=0&eav=Afb7Gzo_xL...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb háborús graffitik a helyszínen. Kérem szépen az eltávolításukat.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Háborús falfirkák és garffitik"-ról "Háborús falfirkák és graffitik"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0011703/2024

    JAROKELO-BUDAPEST- 00128598

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A jelzett területen kérem tüntessék el az irományokat és a grafittit. Kapcsolódó bejegyzés: https://www.facebook.com/orsigergely2kerulet/posts/738913414902836/?paipv=0&eav=Afb7Gzo_xLFPci9Vtun6l45Y6M7hySW2JeP7t6OSxPfBxMLkTk5SdBlfQl2B-DNixdE&_rdr"-ról "FRISSÍTÉS 2024. 03. 25. Bejelentő visszajelzése: Megint háborús gr...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint háborús graffitik a szakaszon. Kérem megtisztítani.
  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0038822/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00128598

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a feliratok...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis utasvárók mindkét irányban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    4
    Megerősítésre vár
    4

    A Széll Kálmán tér firkái

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére